SPA ķermeņa masāžas

Ja vēlaties rezervēt papildu SPA vai skaistumkopšanas procedūru, lūdzam to norādīt pieteikuma formas aprakstā. Procedūras cenā iekļauts PVN (21%). SPA rezervācija stājas spēkā pēc apstiprinājuma saņemšanas.

COVID-19 Noteikumi

Procedūras

SPA procedūras un masāžas iespējams apmeklēt ik vienam. Arī personām bez COVID 19 sertifikāta, vakcinēti vai pārslimojuši.

Visiem ceļotājiem, kuri nav vakcinēti vai nav pārslimojuši ar COVID-19, ierodoties Latvijā no augsta riska valstīm, ir jāievēro pašizolācija. 

Atslābinoša masāža, kas mazina galvassāpes un atbrīvo no miega traucējumiem, uzlabo koncentrēšanās spēju un asinscirkulāciju, nodrošinot skābekļa piegādi smadzenēm.

Procedūras ilgums: 20 min.

Masāžu raksturo īpaši maiga masēšanas tehnika. Kas palīdz atbrīvoties no stresa un noguruma, noņem muskuļu saspringumu, kā arī uzlabo miegu.

Procedūras ilgums: 60 min.

Šī masāža ir lieliski piemērota saspringtiem kakla un plecu muskuļiem. Tā atslābina, samazina muskuļu sāpes, tonizē muskuļus, uzlabo garastāvokli, kā arī veicina asinscirkulāciju.

Procedūras ilgums: 30 min.

Masāža  atslābina nogurušu kāju muskuļus, mazina muskuļu sāpes un uzlabo asins un limfas cirkulāciju. Procedūrā ietilpst kāju pīlings un masāža.

Procedūras ilgums: 30 min.

Možumu atjaunojošā masāža tiek veikta, izmantojot dabisku medu. Dabiskā medus bioloģiski aktīvās sastāvdaļas attīra un baro ādu, padarot to maigu un veselīgu. Masāža uzlabo asinsriti un atbrīvo no toksīniem un liekā šķidruma. Procedūra nav ieteicama cilvēkiem ar jutīgumu pret medu, kā arī vīriešiem ar pastiprinātu apmatojumu.

Procedūras ilgums: 60 min.

Procedūra apvieno atslābinošu masāžu ar aromterapiju. Masāža tiek veikta, izmantojot sveci, kas aizdedzināta pārtop siltā masāžas eļļā. Procedūras laikā ķermenis paliek siltāks, un masāža kļūst iedarbīgāka. Masāža atslābina savilktus muskuļus, baro un kopj ādu, kā arī nodrošina ilgnoturīgu labsajūtu.

Procedūras ilgums: 60 min.

Īpaši maiga visa ķermeņa masāža, veicot vieglas un slīdošas kustības izmantojot dabiskās  aromātiskās eļļas, kas pozitīvi ietekmē imūnsistēmu.

Procedūras ilgums: 60 min.

Populāra masāža, kas mazina saspringumu un sāpes muskuļos, kā arī uzlabo asinsriti.

Procedūras ilgums: 60 min.

Ķermeņa masāža ar karstiem bazalta akmeņiem, kas mazina saspringumu muskuļos un izvada toksīnus no organisma. Masāžas rezultātā uzlabojas asins cirkulācija un šūnu apgāde ar skābekli. Masāža ir ideāls enerģijas, harmonijas un relaksācijas apvienojums. Iespējams baudīt arī 90 min. ilgu SPA procedūru par 75,00 EUR.

Procedūras ilgums: 60 min.

Piesakiet SPA procedūru jau tagad!

Nosaukums

SPA zonas abonements

SPA Zonas Apmeklējums

Re-open SPA, Re-open mind

Centrum SPA zonas īre

SPA sejas procedūras

SPA ķermeņa masāžas

SPA rituāli

Pāriem

Sazinieties ar mums, lai saņemtu vairāk informācijas par SPA procedūrām.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pieraksties jaunumiem

Saņemiet -20% atlaidi rezervācijai! Pēc e-pasta saņemšanas mēs Jums izsūtīsim atlaides kodu.

Spiežot "Pierakstīties" es piekrītu manu personīgo datu apstrādei saskaņā ar privātuma politiku
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Paldies ka pierakstījies! Drīzumā saņemsi e-pastu ar atlaides kodu.

NEVILCINIETIES Iegūstiet neaizmirstamu pieredzi un apkalpošanu kopā ar Wellton